Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Projekty wnętrz > Koszty wyposażenia mieszkania

Dom stylizowany na dworek

 

Każda kobieta marzy chyba o przepięknym, dużym domu gdzieś w ustronnym miejscu, domu, którego projekt będzie stylizowany na dworek. Przeglądając różne propozycje tego typu projektów natknęłam się na coś naprawdę wyjątkowego.

Zdjęcie przedstawia jednopiętrowy dom przypominający dworki rodem z czasów kiedy szlachta miała duże znaczenie w naszym kraju. Widzimy przepiękny, dość duży dom, który klimatem wykonania naprawdę powala. Charakteryzuje go budowa na planie prostokąta. Dom ten jest w pełni symetryczny, zaś dopasowanie stanowią kolumny przy wejściu głównym. To niewiarygodne jak świetnie została w tym przykładzie zastosowana hierarchia i subtelne piękno.

Jeśli chodzi o kolorystykę to nie ma jakiegoś dużego rozrzutu między poszczególnymi kolorami. Twórca tego projektu postawić raczej na swego rodzaju minimalizm i dużą oszczędność jeśli chodzi o mieszkanie ze sobą kolorów. Był to oczywiście strzał w dziesiątkę, bowiem dzięki temu dom charakteryzuje elegancja i pewna doza dobrego smaku. Zieleń okiennic świetnie współgra z długimi oknami, z szarawym dachem, oraz bielą ścian. Wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.