Jesteś tutaj: danutaantasdesigns.pl > Budownictwo i nieruchomości > Firma budowlana

Dom stylizowany na dworek

 

Każda kobieta marzy chyba o przepięknym, dużym domu gdzieś w ustronnym miejscu, domu, którego projekt będzie stylizowany na dworek. Dom stylizowany na dworek Przeglądając różne propozycje tego typu projektów natknęłam się na coś naprawdę wyjątkowego.

Zdjęcie przedstawia jednopiętrowy dom przypominający dworki rodem z czasów kiedy szlachta miała duże znaczenie w naszym kraju. Widzimy przepiękny, dość duży dom, który klimatem wykonania naprawdę powala. Charakteryzuje go budowa na planie prostokąta. Dom ten jest w pełni symetryczny, zaś dopasowanie stanowią kolumny przy wejściu głównym. Dom stylizowany na dworek To niewiarygodne jak świetnie została w tym przykładzie zastosowana hierarchia i subtelne piękno.

Jeśli chodzi o kolorystykę to nie ma jakiegoś dużego rozrzutu między poszczególnymi kolorami. Twórca tego projektu postawić raczej na swego rodzaju minimalizm i dużą oszczędność jeśli chodzi o mieszkanie ze sobą kolorów. Był to oczywiście strzał w dziesiątkę, bowiem dzięki temu dom charakteryzuje elegancja i pewna doza dobrego smaku. Zieleń okiennic świetnie współgra z długimi oknami, z szarawym dachem, oraz bielą ścian. Dom stylizowany na dworek Wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.