Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Budownictwo > Wykańczanie wnętrz

Działka pod nieruchomość

Każdy z nas szuka dobrego miejsca dla naszego domu. Działka pod nieruchomość Jednak co parcela to inna, jedne są tańsze bo dalej od miasta, inne wymagają uzbrojenia. Pozostałe są zagracone i zarośnięte. Te idealne, zwykle drogie i poza naszym zasięgiem.

Idealny teren nie istnieje. Są tylko takie na których wady jesteśmy wstanie się zgodzić. Pewne rzeczy jednak są nie do ominięcia. Parcela bez dojazdu nie nadaje się pod budowę domu. Droga do niej może kosztować nas bardzo wiele, ponadto długo będziemy czekać aż powstanie. Działka pod nieruchomość Problem jest też brak uzbrojenia. Dołączenie prądu, gazu i wody potrwa dłużej niż długo.

Problemem nie do przeskoczenia jest brak pozwolenia na budowę. Może on powstać z różnych powodów. s Najgorzej jest wtedy gdy działka nie ma uprawnień budowlanych, wtedy jest w sumie bezużyteczna. Czasem sąsiedzi mogą nam utrudniać budowę, z nimi jednak da się jakoś dogadać.

Mniejszym problemem jest niestabilny grunt i dojazd. Pamiętajmy że budując dom możemy pozwolić sobie na pewne utrudnienia. Jeżeli w tym roku do miasta z naszej parceli jest daleko, to możemy być niemal pewni że z każdym rokiem miasto będzie coraz bliżej nas. Działka pod nieruchomość Niestabilny grunt wygeneruje dodatkowe koszty przy budowie fundamentów, a sam w sobie problemem nie jest.


 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.