Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Mieszkanie > Mieszkanie – ile pokoi?

Jak umeblować salon?

Meblowanie nowego domu to poważna sprawa. Często zajmujemy się ty pobieżnie, albo skupiamy się tylko na niekrytych pomieszczeniach. Zwykle najwięcej uwagi przykuwa łazienka i kuchnia, bo to tam idzie największa część naszych funduszy. Jednak nasz dom to nie tylko te dwa pomieszczenia, musimy zastanowić się choćby nad tym jak umeblować salon, a sprawa nie jest do końca jasna.

Salon jest miejscem gdzie spędzamy dużo czasu w ciągu dnia. Tam przyjmujemy gośći, często tam odpoczywamy po pracy. Jest to miejsce rodzinnych spotkań oraz wieczornych seansów filmowych. Zastanówmy się, co w takim razie będzie tam potrzebne by każda z tych potrzeb została należycie zaspokojona?

Zacząć należy od zestawu wypoczynkowego. Dobrze dobranego do klimatu pomieszczenia, nie kłócącego się z całością. Najlepiej żeby taki zestaw był w stonowanych kolorach. Będziemy go często używać, nie warto więc oszczędzać na nim, bo jeśli kupimy taniej to może się zdażyć że w niedługim czasie będzie nam potrzebny nowy.

Stolik, komoda pod telewizor i barek, te meble przydadzą się gdy przyjmiemy w nasze cztery ściany gości. Telewizor przyda się podczas oglądania ligi mistrzów, co jest oczywiste – im większy tym lepszy. Jednak nie przesadzajmy z rozmiarem, bo i ten musi pasować do pokoju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.