Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Mieszkanie > Wynajem apartamentów

Usługi sprzątania Warszawa

Istnieją takie plamy na powierzchniach naszych mebli czy sprzętów AGD, które naprawdę bardzo trudno jest wyeliminować. Usługi sprzątania Warszawa Pozbywanie się ich jest bardzo pracochłonne i często wybierane przez nas do tego środki bywają zawodne. Dlatego tez dobrze jest poznać szereg różnego rodzaju sposobów, które pomogą nam pozbyć się ciężkich plan z rdzy, zacieków czy osadów z kamienia bez zbędnego denerwowania się przy tym i strzępienia nerwów.  Jakie to popularne sposoby, z których można skorzystać w walce z niechcianymi brudami?

Aluminiowe garnki czy patelnie bardzo szybko zbierają brudy, które ciężko jest wyeliminować za pośrednictwem m zwykłego płynu do mycia naczyń. Dlatego należy je potraktować nieco inaczej. Świetny sposobem, który wyczyści nam aluminiowe sprzęty będzie na pewno kwasek cytrynowy, kiszona kapusta czy też woda z dodatkiem octu o odpowiednim stężeniu.

Emaliowane zlewozmywaki czy wanny często zachodzą rdzą. Usługi sprzątania Warszawa Dlatego najlepszym sposobem na pozbywanie się jej jest przecierani wanny wyciśniętym wnętrzem cytryny. Można do tego wykorzystać np. zużytą już cytrynę, z której pozostała nam skórka. Pozbędziemy się dzięki temu rdzy, a emaliowa powierzchnia stanie się piękna i błyszcząca.

Osad z kamienia to na pewno problem niejednej gospodyni domowej. Aby się go pozbyć dobrze jest zastosować taki oto sposób. W naczyniu, w którym taki osad się pojada należy zagotować roztwór składający się z jednej łyżeczki sody na jeden litr wody. Usługi sprzątania Warszawa Następnie należy to odstawić na 24 godziny. W podobny sposób działa również zagotowanie w zakamienionym naczyniu silnego roztworu wody i octu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.