Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Meblowanie domu i mieszkania > Sprzęty niezbędne w kuchni

Jak urządzić pokój rozrywek w mieszkaniu?

Nasz dom ma być dla nas miejscem gdzie zawsze znajdziemy chwilę odpoczynku. Jedni w tym celu znajdują dla siebie cichy kąt, inni mają niewielki ganek w którym przesiadują godzinami nawet zimą. Pozostali niekoniecznie lubią zimno więc spędzają zimowe wieczory przed telewizorem. Reszta woli jednak aktywniej spędzać czas, co w takim razie dla nich? Przecież nie wybudują krytego basenu, żeby móc popływać w zaciszu domowym. Dla tych ludzi doskonałym wyjściem są pokoje przeznaczone do rozrywek.

W takim posieczeniu może znaleźć się dosłownie wszystko. Jednak głównym ich zastosowaniem jest sport i rekreacja. Wszystko dzięki zestawom ćwiczeniowym. Mała bierznia, rowerek i ławka z ciężarkami, taki zestaw nie będzie kosztować milionów a zapewni, że zawsze będziemy mogli trochę się rozruszać.

Taki pokój może służyć, jako miejsce gdzie bezkarnie będziemy słuchać głośnej muzyki. Wystarczy w ściany wbudować odpowiednie wyciszenie i gotowe. Do tego warto zainwestować w sprzęt grający, a ci bardziej ambitni szarpną się na gitarę elektryczną i piec.

W takim pokoju miejsce znajdzie się także na bambuko i rzutki, czyli doskonałe miejsce gdzie można zaszyć się z kumplami i wypić spokojnie piwo. Na pewno żaden mężczyzna nie przejdzie obojętnie obok takiego miejsca

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń na aranżacje takiego pokoju. Można tam postawić swoje małe kino, albo ciemnie, ogranicza nas tylko to czym się interesujemy. Mała sala kinowa może za dnia służyć jako inne pomieszczenie, możemy tak za dnia mieć wyżej wspomniane bambuko, to jak zaaranżujemy całość leży tylko w naszej wyobraźni.


 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.