Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Meblowanie domu i mieszkania > Meble do sypialni sklep

Klasycyzm z pełnym wykonaniu

Klasyczne projekty cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem ze strony nowych właścicieli ziemskich, którzy marzą o wybudowaniu dla siebie domu, służącego nie tylko aktualnemu pokoleniu. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Takich klasycznych, jednak pełnych gracji projektów można znaleźć w Internecie coraz więcej. Przykładem może być zdjęcie, które znalazłam.

Przedstawiony na nim został projekt dużego domu, niezwykle foremnego, o niskim dachu. Dom wykonany w stylu jak najbardziej klasycznym, o czym świadczą wykorzystane do projektu figury geometryczne. Jakby dłużej się przyjrzeć i nieco wybiec skojarzeniami naprzód, l można by go porównać do zamku przez wzgląd na kilkukątne bryły tworzące swego rodzaju wierze. Duże okna, zaokrąglone okna tego domu, nadają mu dystyngowania, elegancji, jednak nie nazbyt krzykliwej. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Wszystko jest w tym projekcie umiarkowane i dostosowane do siebie.

Kolorystyka mogłaby być nieco cieplejsza, jednak tylko w ten sposób wydobyto z projektu jego pełnię klasyczności i wyjątkowego klimatu. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Szarość połączona z odcieniami ciemnych błękitów idealnie się komponuje gwarantując niezapomniany i oryginalny wygląd dla całego domku, zaś białe akcenty tylko to podkreślają.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.