Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Projektowanie domu > Skrajny minimalizm w projektowaniu domów

Klasycyzm z pełnym wykonaniu

Klasyczne projekty cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem ze strony nowych właścicieli ziemskich, którzy marzą o wybudowaniu dla siebie domu, służącego nie tylko aktualnemu pokoleniu. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Takich klasycznych, jednak pełnych gracji projektów można znaleźć w Internecie coraz więcej. Przykładem może być zdjęcie, które znalazłam.

Przedstawiony na nim został projekt dużego domu, niezwykle foremnego, o niskim dachu. Dom wykonany w stylu jak najbardziej klasycznym, o czym świadczą wykorzystane do projektu figury geometryczne. Jakby dłużej się przyjrzeć i nieco wybiec skojarzeniami naprzód, można by go porównać do zamku przez wzgląd na kilkukątne bryły tworzące swego rodzaju wierze. Duże okna, zaokrąglone okna tego domu, nadają mu dystyngowania, elegancji, jednak nie nazbyt krzykliwej. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Wszystko jest w tym projekcie umiarkowane i dostosowane do siebie.

Kolorystyka mogłaby być nieco cieplejsza, jednak tylko w ten sposób wydobyto z projektu jego pełnię klasyczności i wyjątkowego klimatu. Klasycyzm z pełnym wykonaniu Szarość połączona z odcieniami ciemnych błękitów idealnie się komponuje gwarantując niezapomniany i oryginalny wygląd dla całego domku, zaś białe akcenty tylko to podkreślają.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.