Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Salon > Obrazy na szkle

Projekty domów warszawa

Każdy chciałby mieć w życiu coś, co będzie dla niego pewną odskocznią od rzeczywistości. Projekty domów warszawa Więc dlaczego nie miałby to być dom wybudowany w konkretnym stylu? O tym chyba pomyśleli twórcy projektu, który przedstawia zdjęcie powyżej i stworzyli mały domek pełen wyobraźni i przede wszystkim niesamowitej magii. Jest to świetny przykład na to, i jak w czterech ścianach zamknąć zapasy tajemniczości i baśniowości.

Na zdjęciu widzimy niewielkich rozmiarów domek, który jednak zwraca na siebie uwagę. Wszystko za sprawą niepowtarzalnych, żywych kolorów w jakich jego zewnętrzny wygląd został utrzymany. Projekty domów warszawa Zieleń dachu świetnie współgra z lekko pistacjowym kolorem ścian. Do tego dochodzi biel różnego rodzaju dodatków i okien.

O bajkowości danego projektu świadczy również zastosowanie kolumn i ozdobnych wzorów, które je oplatają. Nieco ostre kształty zostały złagodniane delikatnymi zaokrągleniami. Całości dopełniają półkoliste okna. Są one nieproporcjonalnie duże, jednak to tylko podkreśla wyjątkowość całego projektu. Projekty domów warszawa Do tego dochodzą marmurowe podmurówki oraz schody z białymi, prostymi poręczami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.