Jesteś tutaj: danutaantasdesigns.pl > Styl rustykalnym > Beczki ogrodowe

Minimalistyczny luksus

Coraz częściej zdarza się, że wygląd jest najmniej decydującym czynnikiem przy wybieraniu projektu domu. Minimalistyczny luksus Grunt, aby był on funkcjonalny. Niesamowicie funkcjonalne, jednak nieco mniej estetyczne są na pewno współczesne projekty domów zakładające przede wszystkim minimalizm. Przykład takiego minimalistycznego luksusu znalazłam ostatnio s przeglądając różnorakie propozycje współczesnych projektów domów.

Projekt na zdjęciu ogranicza się do zastosowania jednej figury geometrycznej, mianowicie prostokąta. Minimalistyczny luksus Pole na którym jest on wykonany to właśnie prostokąt, zaś całą budowlę stanowi jeden wielki prostopadłościan. Pokoje i pomieszczenia mieszkalne są podzielone na mniejsze, w większym lub mniejszym stopniu równe prostopadłościany. Wszystko jest niezwykle proste i minimalistyczne.

Minimalizm został zastosowany tutaj także jeśli chodzi o barwy. Głównie dominuje biel, gdzieniegdzie delikatna szarość, jednak tak naprawdę nic więcej, co może być dość przygnębiające dla właściciela takiego domu. Minimalistyczny luksus Jednak na pewno brak różnorodności barwowej wynagradzają ogromne, szklane ściany, które są gwarantem niezapomnianych widoków z zewnątrz.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.