Jesteś tutaj: danutaantasdesigns.pl > Budownictwo > Budownictwo firma budowlana

Niespotykane kolory domu

Kolorystyka wykorzystywana przy projektach domu czy mieszkania na pewno jest w jakimś stopniu przewidywalna. Niespotykane kolory domu Biel, wymieszana z szarościami, brązami czy innymi mniej ciepłymi kolorami. Najbardziej awangardowy w tej kwestii zdaje się być kolor żółty bądź pomarańczowy, bo i takie budynki można znaleźć i przeglądając różne propozycje projektów. Jednak nikt nie lubi za bardzo szaleć, a szkoda, bo z niespotykanych kolorów może powstać coś naprawdę wyjątkowego, jak dom, które zdjęcie znalazłam przeglądając różne propozycje.

Widzimy na nim dom o niespotykanym dachu w kolorze zielonym. Niespotykane kolory domu Zieleń ta jest niesamowicie soczysta i żywa. Rzadko zdarza się, aby projektanci wykorzystywali takie właśnie kolory. Jednak na tym przykładzie widzimy, że połączenie tak mocnej zieleni z niezwykle delikatną pistacją może stworzyć naprawdę wyjątkowe połączenie.

Jednak nie tylko kolorystyka jest tutaj tak wyjątkowa. Chodzi tutaj również o specyficzny styl tego projektu. Jest niesamowicie bajkowy i magiczny, co sprawia, że chyba każdy chciałby taki właśnie domek dla siebie wybudować. Niespotykane kolory domu Całości dopełniają wyjątkowe okna, zaokrąglone, dodające domowi przejrzystości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.