Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Wyposażenie wnętrz domu i mieszkania > Meble do jadalni

Pastelowe kolory i farby

Kolorystyka w sypialni powinna być stonowana. Pastelowe kolory i farby To miejsce gdzie spędzamy sporo swojego czasu, tutaj odpoczywamy i relaksujemy się przed następnym dniem pracy czy szkoły. Jednak stonowane kolory mogą być dość nudne i przewidywalne, nie każdemu mogą one odpowiadać. Warto więc spróbować czegoś nowego. Przykład takiego odskoku od konwenansów znalazłam ostatnio szukając dobrego pomysłu na aranżację i projektowanie wnętrza sypialni. Jeśli ktoś chce sobie wyposażyć wnętrze swojej sypialni, to powinien wykorzystać ten projekt.

Pokój na zdjęciu jest wyposażony w sposób dość minimalistyczny, aczkolwiek niezwykle przemyślany i rozsądny. m Wszystko ma swoje własne miejsce dopasowane do reszty, dlatego całość tej aranżacji wręcz idealnie ze sobą współgra i nic niczemu nie przeszkadza. Pastelowe kolory i farby W dodatku w pokój umeblowano w dostosowaną do jego możliwości ilość mebli. Wszystko jest właściwie na swoim miejscu.

Urzekające jednak są przede wszystkim kolory przy tej aranżacji. Pastelowy fiolet to kolor rzadko spotykany przy wyborze na pomalowanie pokoju, w dodatku sypialni. To kolor dość żywy i nieco zimny, dlatego nie każdy chciałby mieć taką właśnie sypialnię. Jednak w tym przypadku kolor świetnie podkreśla całą aranżację. Pastelowe kolory i farby Dopełnia biel mebli i ścian, a także jasną podłogę. Do tego świetnie rozświetla całe pomieszczenie, które dzięki temu wydaje się być przestronniejsze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.