Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > RTV i AGD > Telewizja satelitarna

Symetryczność przy projektowaniu

Dla każdego wyznacznikiem idealnego projektu jest coś innego. Symetryczność przy projektowaniu Niektórym jedne projekty się podobają, a drugie nie. Każdy ma też inny gust w tej kwestii. Jednak chyba każdy się zgodzi, że domki projektowane ze szczególną symetrycznością i z zachowaniem osi, mają w sobie coś wyjątkowego i prezentują się naprawdę świetnie. Przeglądając ostatnio l różne projekty domów jednorodzinnych natrafiłam na projekt niesamowicie symetryczny, który od razu podbił moje serce.

Dom jest naprawdę przepiękny. Wykonany w dość klasycznym stylu sprawia wrażenie dworku szlacheckiego. Zaokrąglone lekko okna dodają elegancji. Symetryczność przy projektowaniu Różnorodność kształtów i wielkości okien sprawia, że każdy w takim domu może znaleźć coś dla siebie. Kolorystyka jest stonowana, jasna i przejrzysta. Dominuje biel, beż i nieco delikatnego różu.

W czym w takim razie przejawia się symetryczność. Gdyby przeciąć dom na połowę to każda połowa byłaby praktycznie taka sama. Symetryczność wyznaczają na pewno dwa kominy usytuowane na dachu. Poddasza po lewej i po prawej stronie są takie same. Kolumny wyznaczają kolejną oś przecięcia tak, że po każdej ich stronie możemy znaleźć odbicie lustrzane. Symetryczność przy projektowaniu Wszystko zdaje się być wyjątkowo przemyślane, a w każdym projekcie chyba to właśnie jest najważniejsze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.