Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Dom > Duży dom

Urządzenie przedpokoju

Nasz nowy dom albo nasze nowe mieszkania wymaga skrupulatnego umeblowania. Problemy pojawiają się dopiero wtedy gdy naszego skrupulanctwa zaczyna brakować i nie zastanawiamy się zanadto jak dane pomieszczenie ma wyglądać. Może się to wydawać dziwne, ale im pomieszczenie prostsze do umeblowania tym łatwiej jest coś w nim zepsuć, dlatego zastanówmy się wspólnie jak ma wyglądać nasz przedpokój i jak mamy go urządzić.

Za pierwszy wyznacznik postawmy sobie funkcjonalność tego pomieszczenia. Ono ma przede wszystkim służyć. Dlatego też musimy w nim umieścić kilka podstawowych mebli. Chodzi głównie o szafę, albo wieszak, schowek na buty, ewentualnie kosz na parasol, ważne jest aby meble te znajdowały się w praktycznych i łatwo dostępnych miejscach najlepiej możliwie blisko wejścia.

Ważne jest też żeby to pomieszczenie łatwo się sprzątało. Nie kombinujmy na siłę z dywanem albo wykładzinom. Jeżeli mamy tam kafelki, zostawmy je odsłonięte. Podobnie postąpmy jeżeli na podłodze jest parkiet.

W przedpokoju warto też umieścić dobre oświetlenie. Zwłaszcza dlatego, że zwykle znajduje się on w głębi budynku i nie ma możliwości wstawienia tam okna. Do tego nie może obejść się bez lustra. Odpowiednie dużego. Koło lustra przyda się niewielki stolik.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.