Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Łazienka > Lustra magazynowe

Lustra łazienkowe

Lustra w mieszkaniu powinny pięknie lśnić. Lustra łazienkowe Oczywiście można je umyć jakimś detergentem zakupionym w drogerii, jednak często nie dają one zadowalającego efektu. Można również szukać różnego rodzaju płynów odpowiadających za piękne błyszczenie powierzchni danego lustra. Jednak bardzo często zdarza się, że detergenty czy inne substancje, chociaż zapewniają czyste lustro, to jednak powodują liczne smugi, których bardzo trudno jest się pozbyć. Dlatego należy znaleźć taki sposób mycia luster, aby pozostawało ono nie tylko nieskazitelnie czyste, ale by nie robiły się na nim niepotrzebne i przede wszystkim nieoczekiwane smugi.

Jednym ze sposobów na piękne lustro bez zbędnych smug to p mycie go za pomocą ciepłej wody z dodatkiem nafty. Lustra łazienkowe Zapewni ona nieskazitelną powierzchnię lustra, na której nie będą się odkładały niepotrzebne drobinki kurzu ale również zapewni błyszczące lustro bez smug.

Lustro pod wpływem smug bardzo często matowieje. Dlatego dobrze jest je przecierać co jakiś czas za pomocą spirytusu zmieszanego z magnezją. Jest to uwodniony zasadowy węglan magnezu, można również skorzystać z proszku błyskowego, który to jest mieszaniną sproszkowanego magnezu z utleniaczem.

Jeśli jednak nie posiadamy ani nafty, ani spirytusu, czy tym bardziej magnezji, to wystarczy wykonać odpowiedni roztwór, w dobrych proporcjach składający się z octu oraz wody, w stosunku 1:4. W takim roztworze maczamy szmatkę, którą następnie przecieramy lustro powodując, że będzie się ono pięknie błyszczało. Lustra łazienkowe Warto również do wszystkich roztworów czy płynów jakimi myjemy nasze lustro wykorzystywać odpowiednie szmatki, które nie pozostawiają smug i są przeznaczone specjalnie do mycia luster bądź powierzchni szklanych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.