Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Kominki > Półka na drewno

Wielopiętrowy dom rodzinny

Domy wielopokoleniowe mają to do siebie, że są duże. Każda rodzina stara się dopasować wielkość domu do swoich potrzeb, jak i do członków i domowników. W zależności od tego ile osób ma mieszkać w danym domu, taka właśnie będzie jego wielkość. Przeglądając różne projekty domów wielopiętrowych natrafiłam na opcję świetną dla kogoś kto posiada dużą rodzinę, bądź pragnie dzielić dom z dziadkami.

Zdjęcie przedstawia spory dom wielopiętrowy. Na sam front wysuwa się duży balkon łączący ze sobą dwa pokoje, przykryty daszkiem dobudowanym na kolumnach. Dom jest budowany prawdopodobnie na planie kwadratu z drobnym odstępstwem tuż przy wejściu do środka. Drzwi są duże, podobnie jak okna. Dach jest niski, jednospadowy, dzięki czemu cały dom nie wydaje się być gigantem z nadmiarem formy nad treścią. Dekoracyjność projektu jest dość ograniczona jednak całkowicie dostosowana do ogólnego stylu w jakim dom jest wykonany.

Jeśli zaś chodzi o kolorystykę to jest ona bardzo ciepła. Delikatne żółcie połączone są w sposób rewelacyjny z beżami i brązami. Dominują kolory jasne, bez zbędnego zaciemniania. Sprawa to, że dom wydaje się być radosny i przejrzysty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.