Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Budownictwo > Dom na wsi

Wielopiętrowy dom rodzinny

Domy wielopokoleniowe mają to do siebie, że są duże. Każda rodzina stara się dopasować wielkość domu do swoich potrzeb, jak i do członków i domowników. Wielopiętrowy dom rodzinny W zależności od tego ile osób ma mieszkać w danym domu, taka właśnie będzie jego wielkość. Przeglądając różne projekty domów wielopiętrowych natrafiłam na opcję świetną dla kogoś kto posiada dużą rodzinę, bądź a pragnie dzielić dom z dziadkami.

Zdjęcie przedstawia spory dom wielopiętrowy. Na sam front wysuwa się duży balkon łączący ze sobą dwa pokoje, przykryty daszkiem dobudowanym na kolumnach. Wielopiętrowy dom rodzinny Dom jest budowany prawdopodobnie na planie kwadratu z drobnym odstępstwem tuż przy wejściu do środka. Drzwi są duże, podobnie jak okna. Dach jest niski, jednospadowy, dzięki czemu cały dom nie wydaje się być gigantem z nadmiarem formy nad treścią. Dekoracyjność projektu jest dość ograniczona jednak całkowicie dostosowana do ogólnego stylu w jakim dom jest wykonany.

Jeśli zaś chodzi o kolorystykę to jest ona bardzo ciepła. Wielopiętrowy dom rodzinny Delikatne żółcie połączone są w sposób rewelacyjny z beżami i brązami. Dominują kolory jasne, bez zbędnego zaciemniania. Sprawa to, że dom wydaje się być radosny i przejrzysty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.