Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Wyposażenie wnętrz domu i mieszkania > Wielofunkcyjna sofa jako cecha funkcjonalności pomieszczenia

Meblowanie pokoi na poddaszu

Jak już wybudujemy dom to marzymy tylko o tym żeby wreszcie móc się wprowadzić. Meblowanie pokoi na poddaszu Jednak nie dojdzie do tego zanim nie wykończymy wnętrza. Taka praca wykończeniowa może potrwać dość długo, nawet kilka miesięcy. Dlatego warto w tym czasie zainteresować się na przykład tym jakie meble będą stały w konkretnych pomieszczeniach.

Najwięcej problemu zawsze jest z poddaszem. Jest ono niepraktyczne ze względu na skosy i niski sufit. Meblowanie pokoi na poddaszu Jednak to powinno zmobilizować nas do uruchomienia wyobraźni, a takie działanie może sprawić że z poddasza zrobimy coś wyjątkowego.

Na poddaszu bardzo łatwo można stworzyć swoją małą biblioteczkę. Regały na książki wcale nie muszą być wysokie. Jeżeli będą niskie p będzie to miało swój klimat. Taką biblioteczkę wystarczy połączyć z wygodnym łóżkiem albo hamakiem rozwieszonym pomiędzy nimi. Relaks mamy zapewniony jak w banku.

Pokoje na poddaszu doskonale nadają się na pokoje wypoczynkowe. W takich pomieszczeniach nie musimy stawiać standardowych mebli, wystarczy łóżko, komoda i kilka stolików. Możemy tam zrobić swój zakątek.

Poddasze doskonale nadaje się do oglądania nocnego nieba. Meblowanie pokoi na poddaszu Wystarczy zamontować kilka dużych okien dachowych by móc cieszyć się widokiem gwiazd. Bardziej zainteresowany dokupią do tego teleskop, żeby aby na pewno nic nie umyło ich uwadze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.