Jesteś tutaj: dekoracje-ciesielska.pl > Aranżacyjne inspiracje > Kolor ścian do białych mebli

Nowoczesne wyposażene wnętrz

Różne istnieją sposoby na upiększenie wnętrza pokoju dziennego, sypialni czy salonu. Nowoczesne wyposażene wnętrz Oczywiście każdy ma swój sposób, swoją własną wyobraźnię i gust, który warunkuje to, w jaki sposób będzie dane pomieszczenie wyglądać. Modernistyczne projekty wyposażenia wnętrz mają to do siebie, że wprowadzają coś zupełnie nowego jeśli chodzi o aranżację. Nie każdemu oczywiście mogą się podobać, jednak mają w sobie coś naprawdę wyjątkowego i szczególnego. Przykładem takiego projektu może być zdjęcie powyżej.

Przedstawia ono prawdopodobnie pokój dzienny bądź salon. Jest on urządzony w sposób klasyczny połączony z nutką nowoczesności i modernizmu. Nowoczesne wyposażene wnętrz Wyjątkowe i przemyślane zdaje się być przede a wszystkim udekorowanie przez autora w ten sposób ściany oraz wkomponowanie w całość aranżacji obrazów na sztaludze. Interesująca jest też kanapa, która wykonana ze skóry łączy w sobie specyfikę zarówno klasyczności, jak i modernizmu. Znamienny tutaj jest na pewno wpływ różnych kultur.

Warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Żółcie przeplatają się z błękitem oraz ciemnym brązem. Nowoczesne wyposażene wnętrz Takie zastosowanie kolorów stanowi pewien kontrast, który jednak zamiast odstraszać i wyglądać niezbyt przejrzyście podkreśla tylko wyjątkowość całego pomieszczenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.